سقف كششي پرينت

کیفیت پرینت سقف های کشسان کمپانی پارسیسبسیار بالا میباشد و در نوع خود بی نظیر است.کیفیت پرینت سقف های کششی کمپانی پارسیس دیزاین بالای 1300 DPI میباشد. با استفاده از پوشش های چاپی سقف های کشسان امکان چاپ تمامی طرح ها، عکس ها، لوگوها و .... و نصب آنها به عنوان سقف و یا دیوار کاذب با بالاترین کیفیت میسر می شود.

کمپانی سقف های کشسان پارسیس دیزاین سقف های کشسان پرینتی خود را با 12 سال گارانتی تقدیم کارفرمایان محترم میکند که نشان بالای کیفیت این محصول میباشد. تمامی نقاشی ها در سقف های کاذب کشسان قابلیت چاپ شدن را دارا می باشند. پس از آن صفحات چاپی به صورت بردارهایی در فضا در آمده و یا به عنوان علامت مورد استفاده قرار می گیرد.

چاپ بر روی پوششهای کشسان باریسول با ظاهری کلاسیک صورت می پذیرد. از پشت طرح چاپ شده سقف کششی باریسول نور ساطع می گردد. بیش از 150 رنگ متنوع در پرینت ، موجود می باشد. کمپانی پارسیس بیش از هزاران طرح چاپ شده برای فضاهای شما دارد. شما میتوانید کاتالوگ های پرینتی سقف های کششی را از سایت یا کانال تلگرامی شرکت پارسیس دانلود بفرمایید.

علاوه بر این، تصاویر انتخابی خودتان را نیز به صورت نصب شده و سه بعدی در سایت مشاهده فرمایید. محصول جدید کمپانی پارسیس یک نوع از سقف کششی میباشد که با پرینت بر روی آن حس یک طرح نقاشی را به شما میدهد و بسیار زیبا و دیدنی میباشد. شما میتوانید از شو روم شرکت پارسیس برای دیدن نمونه های پرینتی دیدن فرمایید.

بالا