psc-logo
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

سقف کشسان در مراکز خرید

Shopping Mall

سیستم سقف کشسان PSC را می توان در مراکز تجاری برای ایجاد اشکال منحصر به فرد، سقف های کاذب، پانل های شناور آزاد و سایر سازه های قاب دار استفاده کرد.

پانل های تخت یکپارچه تا ۱۰۰ متر مربع در یک قطعه امکان پذیر است و با ترکیب ریل های اتصال نیمه پنهان ما، سقف های کششی را می توان در وسعت های بزرگ استفاده کرد.

سقف کشسان دارای خواص آکوستیک خارق‌العاده‌ای است زیرا زمان‌های نویز به میزان زیادی کاهش می‌یابد، که این موضوع در مناطق بزرگ مانند مراکز خرید یک مشکل اساسی است.

تمام رنگ‌ها و پوشش‌های سقف کشسان به گونه‌ای برای شما طراحی میشوند که تا حد امکان بدون نیاز به تعمیر و نگهداری باشند، بهداشتی، غیرسمی و ضد حریق هستند و مطابق با استاندارد های جهانی رتبه‌بندی شده‌اند.

با استفاده از پوشش سفید مات می‌توان به بازتاب نور فوق‌العاده ۸۱ درصدی دست یافت، که نیاز به نور مصنوعی را کاهش می‌دهد یا در عوض پوشش شفاف سقف کشسان می‌تواند تقریباً ۷۵ درصد نور را با هر منبع نوری که در پشت غشاء استفاده می‌شود، منتقل کند.

تمامی امکانات مانند اسپرینکلر، روشنایی، ددکتور ، بلندگوها، علائم جهت و واحدهای تهویه مطبوع را می توان به راحتی و بدون محدودیت در داخل سقف کشسان گنجاند.

سقف کشسان یک راه حل ایده آل برای مواردی است که نگرانی های مربوط به وزن وجود دارد، وزن خود باریسول تنها ۱۷۰ گرم در متر مربع است زیرا غشاء تنها ۰.۴ میلی متر ضخامت دارد.

سقف های کشسان پارسیس PSC