دفتر اداری

سقف های کشسان PSC

سقف کشسان PSC مزایای منحصر به فرد بسیاری را ارائه می دهد و نیازهای تقاضای محیط شرکت مدرن امروزی را برآورده می کند.

لابی

لابی ساختمان شما چهره شرکت شماست. این اولین برداشتی است که مردم از سازمان شما دریافت می کنند و فرصتی عالی برای نورپردازی نوآورانه، یا برندسازی با استفاده از لوگو، رنگ ها یا سایر تصاویر شرکت شما است که بیانیه ماموریت شرکت شما را به تصویر می کشد و پشتیبانی می کند. به تیم نصب کننده رنوزی اعتماد کنید تا تصویر شرکت شما را زنده کند.

اتاق هیئت مدیره

اتاق های هیئت مدیره بخشی جدایی ناپذیر از دنیای شرکت ها هستند و باید محیطی مناسب برای ارتباطات قوی فراهم کنند.

دفتر

دفاتر و فضاهای کاری واقعاً دست یک سازمان هستند. اینجا جایی است که برنامه های شرکت اجرا می شود و کارمندان بیشتر وقت خود را در آن می گذرانند. این فضاها باید به تمرکز کارکنان، بهره وری و ایجاد یک محیط کاری دلپذیر کمک کنند.

امکانات آموزشی

سالن‌های شرکت و امکانات آموزشی معمولاً فضاهای بزرگ‌تری هستند که افراد زیادی دارند. آنها باید محیطی ضروری برای یادگیری را فراهم کنند و هنگام طراحی این فضاها باید توجه شود تا امکان آکوستیک مناسب فراهم شود. مهندسی آکوستیک همیشه در مرحله طراحی ساده‌ترین کار است، اما رنوزی به شما این امکان را می‌دهد تا به راحتی فضای موجود را بازسازی کنید تا نیازهای صوتی یا نیازهای دیگر را برآورده کنید.

کافه تریا

کافه تریاهای شرکتی و اتاق های استراحت کارکنان واقعا قلب و روح یک سازمان هستند. اینجا جایی است که کارمندان برای تغذیه و طراوت می روند و این مناطق باید تمیز و دلپذیر باشند. رنوزی یک پوشش ضد باکتری ارائه می دهد که از تکثیر میکروب ها جلوگیری می کند و آن را به گزینه ای عالی برای کافه تریا، سالن ها یا هر جایی که کارمندان ممکن است غذا بخورند یا تجمع کنند، ارائه می دهد.

راه حل ساده!

سیستم پروفیل ها، پوشش ها و عایق صوتی رنوزی سریع و ساده نصب می شود. هیچ بو یا اشعههای مضری منتشر نمی کند و می تواند در ساعات غیرفعال نصب شود، بنابراین هرگز نیازی به مختل شدن کسب و کار شما نیست. این واقعا راه حل ایده آل برای محیط شرکتی است.