psc-logo
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

آموزش نصب سقف کشسان PSC

نحوه نصب سقف کشسان در ۱۰ مرحله آسان

1

تصمیم بگیرید از سقف کشسان استفاده کنید

ما یک تامین کننده سقف کشسان هستیم اما باید صادق باشیم شرایط خاصی وجود دارد که سقف کشسان ممکن است بهترین گزینه نباشد. هر چند شرایط زیادی نیست! مزایای اصلی سقف های کشسان این است که می توانند با سرعت بیشتری نسبت به سایر گزینه های سقف نصب شوند. نگهداری آنها آسان و کم هزینه است، و در طیف وسیعی از پوشش ها، از جمله سقف های چاپی وجود دارد! آنها همچنین بسیار بادوام، ایمن و قابل اعتماد هستند. به همه این دلایل، آنها یک انتخاب بسیار محبوب برای فضاهای داخلی پزشکی، آموزشی و بهداشتی و تفریحی مانند بارها، رستوران ها، استخرها و سالن های ورزشی و ویلا های لوکس هستند.

2

طرح و رنگ سقف کشسان خود را انتخاب کنید

اما چه نوع سقف کشسان و رنگی را می خواهید؟ براق، ساتن یا مات؟ شفاف یا شکل دار؟ یا شاید می خواهید تصویر یا لوگوی شرکت مورد علاقه خود را روی سقف خود چاپ کنید؟ گزینه های طراحی سقف کشسان را در اینجا بررسی کنید. نصب سقف کشسان پارچه جدید ما با چاپ عرض 5 متری در طول نامحدود موجود است.

3

تامین کننده خود را انتخاب کنید

هنگامی که طرح خود را انتخاب کردید، باید یک تامین کننده را انتخاب کنید. PSC بزرگترین و حرفه ای ترین تولید کننده سقف های کشسان در ایران است ، ما پایین ترین قیمت ها را در بازار تضمین می کنیم و در موقعیتی منحصر به فرد برای ارائه خدمات کامل هستیم. از تولید پارچه شما تا نصب نهایی و مراقبت های بعدی. اما ما همچنان به شما توصیه می کنیم که از طیف وسیعی از تامین کنندگان قیمت بگیرید و تامین کننده مناسب را برای خود انتخاب کنید.

4

فضا را آماده کنید

اگر به طور معمول سقف خود را گچ کاری می کنید، این مرحله را دوست خواهید داشت. اتاق نیازی به پاکسازی کامل ندارد. ممکن است لازم باشد کمی فضا ایجاد کنید، اما جدای از آن نیازی به آماده سازی فضا نیست. می توانید کم و بیش بلافاصله نصب را شروع کنید!

5

پروفیل های آلومینیومی را نصب کنید

سقف کشسان شما از طریق یک مسیر آلومینیومی که به هر چهار دیوار نصب شده است به اتاق شما متصل می شود. اگر قرار است سقف فضای بزرگی را بپوشاند، باید مسیرهای آلومینیومی در فواصل زمانی در سرتاسر سقف تعبیه شوند تا سقف کشسان به هم متصل شوند.

6

نورپردازی سقف کششی

وسایل روشنایی و سایر سیستم ها را بالای سقف کشسان قرار دهید آبجکت ها را برای وسایل روشنایی یا سایر سیستم ها (مانند ددکتور ) به سقف اصلی وصل کنید. ارتفاع سو را طوری تنظیم کنید که به راحتی بتوان وسایل مربوطه مانند چراغ ها را از سقف کشیده و در جای خود قرار داد.

7

فضا را گرم کنید

برای اینکه پارچه کشسان را در جای خود بکشید، باید از گرما برای افزایش کشسانی آن استفاده کنید. ما این کار را با استفاده از بخاری های گازی قابل حمل انجام می دهیم. از قوطی های گاز قابل حمل برای گرم کردن پارچه استفاده کنید تا به حالت ارتجاعی بهینه برسد.

8

سقف کشسان PSC را نصب کنید

هنگامی که پارچه به حالت ارتجاعی بهینه رسید، ابتدا روی قفسه آلومینیومی، گوشه ها نصب می شود. پارچه را ابتدا گوشه ها را به ریل آلومینیومی نصب کنید

9

وسایل و اتصالات عبور دهید

حلقه های تقویتی به بوم چسبانده می شوند و سپس داخل آن بریده می شوند تا سوراخ هایی برای وسایل نور و سایر سیستم ها ایجاد شود. وسایل به کابل ها متصل می شوند، از طریق سوراخ ها کشیده می شوند و سپس فنرها به سکوهای ثابت بالای بوم درگیر می شوند.

10

تمیز کردن نهایی سقف کشسان

هر گونه اثر دست یا رد روی بوم سقف با یک پارچه مرطوب پاک می شود. سقف کشسان شما اکنون نصب شده است!

ویدیو نحوه نصب سقف کشسان

امیدواریم اکنون مراحل اولیه نصب سقف کشسان را بدانید؟ ما همیشه می توانیم این کار را برای شما انجام دهیم - لطفا با ما تماس بگیرید. ما همیشه علاقه مند به شنیدن نظرات افرادی هستیم که ممکن است بخواهند به شبکه نصب کنندگان ما نیز بپیوندند. آموزش رایگان ارائه شده است!