سقف های کشسان مات

سقف های کشسان PSC

انتخابی محبوب زیرا برای همه فضاها و فضاهای داخلی مناسب است. در ظاهر، آنها شبیه سقف های گچ هستند با رنگ بندی متنوع. این سقف ها نور را منعکس نمی کنند. باریسول مات با خانه هایی در سبک های سنتی و کلاسیک کاملاً مطابقت دارد.

ویژگی سقف کشسان مات

1

مقرون به صرفه ترین قیمت. قیمت سقف کشسان مات سفید در مقایسه با سایر انواع سقف کشسان کمترین قیمت است.

2

سقف مات سطح آینه ای ندارد، بنابراین افراد، اشیا یا نورهای پنجره را منعکس نمی کند.

3

مواد بادوام و مقاوم در برابر ترک، ضد آب و مقاوم در برابر آتش، غیر سمی و ضد حساسیت، ایمن و سبک است.

4

سقف کشسان باریسول مات قادر به تحمل بار تا ۲۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع است.

5

سطح کلاسیک مات سقف به خوبی با طراحی هر اتاقی مطابقت دارد

- سقف کشسان مات یک راه حل جهانی است، با همه رنگ ها هماهنگی دارد و مناسب انواع طراحی های داخلی است که جایگزین سقف های متداول است.

- سقف کشسان مات سفید از فیلم پی وی سی ساخته شده است که به صورت رول با عرض ۲ تا ۵ متر تولید می شود. این ماده با خاصیت ارتجاعی بالا و مقاومت در برابر رطوبت متمایز می شود.

- اگر می خواهید روی سقف چند سطحی Cove نورپردازی کنید، سقف بالایی بهتر است از یک فیلم مات سفید ساخته شود. این که از انعکاس منبع نور در سطح آینه سقف کشسان جلوگیری کنید و رنگ سفید فیلم باعث افزایش بصری ارتفاع اتاق می شود.

سبک طراحی مدرن

سقف کشسان مات سفید صاف به فوق العاده است و کاملاً مکمل طراحی داخلی به سبک مینیمالیستی مدرن است. سبک مدرن برای آپارتمان‌ها و فضاهای کوچک ایده‌آل است زیرا فضا را به حداکثر می‌رساند و این تصور را ایجاد می‌کند که یک اتاق بزرگ‌تر از آنچه هست است. بافت های مینیمال و فرم های هندسی جسورانه، رنگ های خنثی که با یک رنگ پررنگ تکیه می شوند همراه با پرداخت های صیقلی و تعادل نامتقارن از ویژگی های اصلی شناسایی دکوراسیون داخلی به سبک مدرن هستند.

نصب سقف کشسان مات

برای نصب سقف کشسان یک فیلم پی وی سی در انبار تهیه می کنیم. با توجه به ابعاد منطقه شما آن را از رول برش می دهیم. سپس یک نگهدارنده مخصوص (هارپون) در امتداد محیط سقف برای تثبیت محصول در پروفیل نصب جوش داده می شود. علاوه بر این، یک نمایه نصب به دیوارهای اتاق یا طاقچه آماده شده متصل می شود. سپس تمام اجزای LED را روی سطح دال موجود در سقف موجود نصب می کنیم.

سپس سقف کشسان چاپی گرم می شود، کشیده می شود و در پروفیل نصب قرار می گیرد. برای نصب فیلم پی وی سی، لازم است آن را با دمنده گاز از قبل گرم کنید.