سقف کشسان لاکر یا آینه ای

Locker or mirror stretch ceiling

سقف کشسان لاکر یا آینه ای نیومت

سقف کشسان لاکر یا آینه ای نیومت NEWMAT یکی از بهترین متریال دکوراسیون داخلی در صنعت سقف کاذب می باشد و به دلیل کارایی فوق العاده ، زیبایی منحصر به فرد و انعکاس و رفلکس بالای خود ، مورد توجه سازندگان و معماران معروف دنیا قرار گرفته است.

سقف کشسان لاکر به همراه سیستم نورپردازی فیبر نوری و کریستال سواروسکی همچون آسمان ستاره ای روی سقف شما می درخشد و کانون توجه حاضرین در محیط می شود.

سقف کشسان لاکر یا آینه ای به دلیل خاصیت رفلکس بالا انعکاس تمام اجسام را در آن شاهد هستیم بطوریکه همانند یک آینه تصویر فضا را در خود منعکس می کند و به همین خاطر موجب بزرگتر نشان دادن فضا و ارتفاع شما خواهد شد . علاوه بر این، دارای رنگبندی بسیارمتنوع میباشد و میتوانیم از میان رنگ های متنوع ، رنگ سازگار با فضای موجود را انتخاب کنید.

سقف کشسان لاکر

زیبایی منحصر به فرد و انعکاس و رفلکس بالای نور

معمارانی که مایلند فضا و سقف هایشان بزرگتر و زیباتر جلوه کند، از طرفداران سقف کشسان لاکر نیومت NEWMAT هستند.
این نوع سقف کشسان برای فضاهایی با سبک معماری مدرن بسیار هماهنگ است، لاکر سطحی یکپارچه همانند آینه ای بزرگ میباشد. زیبایی منحصر بفرد آن بعد از اجرا تمام نگاه ها را به سمت خود خیره می کند و می توان از آن در پروژه های ساده، حجمی، و با ابعاد وسیع نصب کرد.
سیستم نورپردازی فیبر نوری و کریستال سواروسکی، نورپردازی های زیبایی روی سقف کشسان لاکر ایجاد میکند. کریستال ها و فیبرها باعث می‌شوند آسمان شب کوچکی فوق العاده ای را در محل کار یا منزل یا استخر های خود داشته باشید.

طیف رنگ گسترده در سقف کشسان لاکر NEWMAT

شما در انتخاب رنگ سقف کشسان لاکر نیومت NEWMAT هیچ محدودیتی نخواهید داشت. همچنین می توانید به راحتی رنگ متناسب سبک معماری و رنگبندی چیدمان وسایل منزل و یا محل کار خود انتخاب کنید. با کمی خلاقیت و انتخاب رنگ سقف داخل منزل یا محل کار خود، دکوراسیونی داخلی بسیار خاص پدید آورید که تمام نگاه ها به را به خود خیره کند.

تنوع در طرح های اجرایی سقف کششی لاکر نیومت

جنس متریال سقف کششی از انعطاف بالایی برخوردار است و به همین دلیل ما میتوانیم طرح‌های بسیار خاص را به آسانی در هر فضایی اجرا کنید. منظور از طرح های خاص یعنی ایجاد طرح های گنبدی شکل، کرو و سه بعدی در اشکال گوناگون است که محیط شما را بسیار جذاب میکند. همچنین با ساخت طرح های سه بعدی باعث می شود شما به طرح دلخواه خود آسانتر برسید .

دسترسی آسان به تاسیسات مکانیکی

یکی از چالش هایی که در طراحی دکوراسیون داخلی وجود دارد زمانی است که تاسیسات مکانیکی در بخشی از سقف یا دیوار معیوب شود. جهت تعمیر و رفع مشکل میبایست سقف یا دیوار موجود تخریب شود که هزینه و زمان زیادی را صرف خواهد کرد. خاصیت فوق العاده سقف کشسان لاکر این است که شما با صرف هزینه کم و صرفه جویی در زمان می توانید به دفعات این سقف را باز و مجدد نصب کنید.

دانلود کاتالوگ محصولات

آیا درباره این محصول نیاز به اطلاعات بیشتری دارید؟ همین حالا تماس بگیرید

مشاوره رایگان