psc-logo
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

سقف کشسان چاپی

Printed stretch ceiling

سقف کشسان چاپی نیومت مستقیم از تولیدکننده

ما خوشحالیم که اعلام کنیم برای پاسخگویی به نیازهای روزافزون کارفرمایان محترم برای کیفیت، سرعت و کارایی چاپی کارخانه خود را به پیشرفته ترین پرینترهای یو وی درجه یک نسل جدید مجهز کرده ایم. نیومت از این به بعد خوشحال است که سقف کشسان و چاپ دیجیتال حرفه ایی و سایر محصولات دکوراسیون داخلی در سطح کشورهای پیشرفته را به شما ارائه می دهد که دارای :

رنگ های حجمی غنی
کیفیت بالا
عرض چاپ تا 5 متر
سرعت بالای چاپ
قابلیت چاپ بر روی سقف های کشسان پی وی سی ، پوستر سه بعدی
آسمان مجازی و پرده های چاپی و پارچه های نساجی
قیمت بسیار مناسب

سقف کشسان چاپی

چاپ دیجیتال حرفه ایی و سایر محصولات دکوراسیون داخلی

امکان خاص فیلتر سازی

در نیومت تصویر انتخابی شما در سقف کشسان ، پوستر سه بعدی ، آسمان مجازی و پرده های چاپی با استفاده از یک لایه لاک اضافی چاپ می شود. به این ترتیب یک عنصر لاک از یک ورق مات متمایز می شود.

برای چه کاری می توان از لاک انتخابی استفاده کرد؟
برای ایجاد تصاویر واضح تر و حجیم تر با جلوه های سه بعدی برای برجسته کردن جزئیات مهم تصویر، مانند لوگوی شرکت تا با جزئیات لاکی، فضای داخلی پیچیده تر و ظریف تر شود.

حداکثر کشش در سقف کشسان پرینتی 5٪ است

با سفارش سمپل و نمونه رایگان از مدیران فروش ما می توانید کیفیت فوق العاده بالای چاپ ما را مشاهده کنید. سمپل حاوی نمونه های چاپ بر روی مواد مختلف و همچنین آخرین طراحی های نیومت میباشد.

سقف کشسان چاپی

چاپ دیجیتال حرفه ایی و سایر محصولات دکوراسیون داخلی

پــیـــشــــنهاد مـــا

با سفارش سمپل و نمونه رایگان از مدیران فروش ما می توانید کیفیت فوق العاده بالای چاپ ما را مشاهده کنید. سمپل حاوی نمونه های چاپ بر روی مواد مختلف و همچنین آخرین طراحی های نیومت میباشد. برای چاپ پوستر سه بعدی ما پلاتر یو وی و اکو سالونت برای عرض تا 3.2 متر داریم. پلاتر 5 متری سقف های کشسان چاپی بدون درز را برای فضاهای بزرگ تولید می کند. نیومت برای چاپ فقط از جوهر یو وی با کیفیت بالای اروپایی و حلال اکو استفاده می کند که کاملاً برای چاپ طراحی دکوراسیون داخلی از جمله سقف کشسان پارچه های نساجی و پوستر سه بعدی ، آسمان مجازی و پرده های چاپی تأیید شده است. ما تمام درخواست های مشتری و ترجیحات زیبایی شناختی را در نظر می گیریم. قبل از ساختن متریال نهایی ، اکیداً توصیه می‌کنیم یک چاپ آزمایشی تمام رنگی سفارش دهید، یعنی یک نمونه کوچک رنگ که تصویری کامل از شدت رنگ به طور کلی ارائه می‌دهد تا کیفیت فوق العاده محصولات ما را از نزدیک مشاهده بفرمایید.

هفتاد درصد امکان عبور نور

نیومت خدمات چاپ دیجیتال با کیفیت بالا را با هر تصویر دلخواه شما ارائه می دهد. به عنوان مثال، می تواند تصویری شیرین از سفر خانوادگی شما یا لوگوی خلاقانه شرکت شما باشد.

همچنین می توانید تصویر چاپی مورد نظر را از آلبوم مجموعه ما یا از سایت www.shutterstock.com انتخاب کنید. در صورت نیاز، طراحان ما می توانند تصویر انتخاب شده را با طراحی داخلی شما را با چیدمان سفارشی طراحی کنند.

برای دریافت آلبوم و تصویر اختصاصی از طریق دانلود در سایت و یا با مجموعه ما در تماس باشید.

مشاوره رایگان