سقف کشسان

مهارت بهبود ارزش زیبایی شناختی و عملکرد یک مکان خاص و همچنین تخیل و اصالت از اجزای حیاتی طراحی سقف هستند. چیدمان و طراحی داخلی در بخش های تجاری، مسکونی، کلینیک زیبایی شناسی بسیار پر طرف دار است. همه خواهان فضایی دلپذیر، راحت، کاربردی و زیبا برای زندگی و کار هستند. چه طراحی سقف ویلایی لوکس باشد و چه طراحی سقف سالن زیبایی، ما بهترین و خلاقانه ترین را برای همه مشتریان خود ارائه می دهیم. برای اطمینان از اینکه مشتریان ما از نتایج راضی هستند، ابتکارات خود را به طور کامل انتخاب و ارائه می کنیم. ما خدمات اصیل، هنری و منحصر به فرد را ارائه می دهیم و آنها را به شاهکار تبدیل می کنیم. ما یک شرکت پیشرو در طراحی سقف کشسان در ایران هستیم که به مدت ۱۲ سال خدمات طراحی سقف کشسان را با کیفیت عالی و رضایت مشتری ارائه می دهیم.

PSC مشتریان شگفت انگیزی از شرکت های منطقه ای و بین المللی با دفاتری در تهران و سایر استان ها ایجاد کرده است. ما برای دستیابی به انتظارات مشتری خود ارزش زیادی قائل هستیم و اینجا هستیم تا به شما در بهبود محیط کار و زندگی خود کمک کنیم. چه طراحی سقف ویلایی لوکس باشد و چه طراحی سقف سالن زیبایی، ما بهترین و خلاقانه ترین را برای همه مشتریان خود ارائه می دهیم. برای اطمینان از اینکه مشتریان ما از نتایج راضی هستند، ابتکارات خود را به طور کامل انتخاب و ارائه می کنیم. ما خدمات اصیل، هنری و منحصر به فرد را ارائه می دهیم و آنها را به شاهکار تبدیل می کنیم. ما یک شرکت پیشرو در طراحی سقف کشسان در ایران هستیم که به مدت ۱۲سال خدمات طراحی سقف کشسان را با کیفیت عالی و رضایت مشتری ارائه می دهیم.

رنوزی مشتریان شگفت انگیزی از شرکت های منطقه ای و بین المللی با دفاتری در تهران و سایر استان ها ایجاد کرده است. ما برای دستیابی به انتظارات مشتری خود ارزش زیادی قائل هستیم و اینجا هستیم تا به شما در بهبود محیط کار و زندگی خود کمک کنیم.

طراحی تخصصی سقف

طراحی سقف استخر

سقف و نورپردازی نمایشگاه خودرو

طراحی و اجرای لاین نوری

سقف کشسان لاکر

نورپردازی حرفه ای

طراحی سقف اداری

طراحی سینما خانواده

طراحی سقف آسمان شب

طراحی سقف فیبر نوری

PSC معماری مدرن

سقف کشسان سه بعدی

سقف کشسان چیست؟

سیستم سقف کششی یا سقف کشسان به انگلیسی Stretched ceiling سیستم سقف معلقی است که دارای یک ریل که احاطه کننده محیط و یک پوشش سبک وزن که در طول ریل کشیده می شود تشکیل شده است و برخلاف دیگر سیتم های سقفی نیاز به آویز ندارد و میتوان اتصالات ریل را زیر پوشش مخفی کرد.

موارد استفاده پوشش کشسان این محصول علاوه بر سقف در موارد دیگری همچون دیوار، پانل های متحرک نمایشگاه، پخش کننده های نور و …. استفاده میشود .

پوششهای کشسان پارسیس با موارد مصرف بعنوان سقف کاذب وديوار پوش، امروزه در نزد طراحان و معماران بعنوان يک محصول انقلابی و دوست داشتنی کاربردی وسيع پيدا کرده است. سرعت اجرا،وزن کم سقف های کشسان پارسیس ،کارايی، زیبایی، تنوع و دوام از اصول مهم در طراحی داخلی می باشند و پارسیس توانسته است تمامی خواسته های مذکور را پاسخگو باشد

طراحی سقف کشسان، گزینه‌ای خلاق و نوآورانه است که امکان تطبیق و ادغام انواع دکوراسیون‌ها را فراهم می‌کند، به شما اجازه می‌دهد فضای دلخواه خود را با دقت مشخص کنید و با هر نوع سطح، شکل، موقعیت و مکانی مطابقت دهید. از سقف کشسان ساده استفاده کنید و یا سقف کشسان آشپزخانه و سقف کشسان پذیرایی. این طراحی انعطاف‌پذیری بی‌نظیری ارائه می‌دهد، از جمله قابلیت تغییر حجم از طریق شکل‌های سه‌بعدی، دسترسی به ۲۳۰ رنگ متنوع و ۱۰ نوع پرداخت مختلف. علاوه بر این، انواع سقف کشسان نسخه‌های چاپی در دو نوع نورانی (با قابلیت نورپردازی از پشت) و آکوستیک موجود است، که هر دو برای زیبایی، دارای خطوط و اشکال منظم می‌باشند، ارتقاء بصری و عملکردی فضای شما را تضمین می‌کنند و البته قیمت سقف کشسان را تعیین می کنند.

سقف‌های کشسان PSC با قابلیت جداسازی برجسته خود، امکان نصب و جمع‌آوری را با سرعت و آسانی فوق‌العاده، به دفعات مکرر فراهم می‌آورند؛ به طوری که میانگین زمان لازم برای نصب ۱۰۰ متر مربع از این سقف‌ها تنها ۲ روز است. ابزار نصب سقف کشسان و آموزش نصب سقف کشسان سه بعدی را می توانید در بخش وبلاگ سایت PSC ملاحظه کنید. علاوه بر این، ساختار مولکولی ویژه پوشش‌های PSC، خاصیت کشسانی استثنایی و منحصربه‌فردی را به آنها می‌بخشد که امکان خلق سطوح سه‌بعدی و ارگانیک را میسر می‌سازد، نشان‌دهنده فرم‌پذیری عالی و توانایی تطابق با طراحی‌های پیچیده و خلاقانه است. آکوستیک کردن سقف‌های کشسان یک ابتکار عالی برای بهبود کیفیت صدا و کاهش نویز در فضاهای داخلی است. این فرایند با استفاده از مواد خاصی که قابلیت جذب صدا را دارند، انجام می‌شود. این مواد، هنگامی که بر روی سقف‌های کشسان نصب می‌شوند، می‌توانند اکو و صداهای ناخواسته را به شکل موثری کاهش دهند، بدین ترتیب ایجاد محیطی آرام و دارای کیفیت صوتی بالا را تضمین می‌کنند. استفاده از سقف‌های کشسان آکوستیک به ویژه در فضاهایی مانند سالن‌های کنفرانس، تئاترها، سینماها، استودیوهای ضبط و حتی محیط‌های آموزشی و رستوران‌ها ایده‌آل است، جایی که کنترل کیفیت صدا و کاهش پژواک از اهمیت بالایی برخوردار است. این تکنولوژی نه تنها به بهبود عملکرد صوتی کمک می‌کند بلکه به عنصری زیباشناسانه در طراحی داخلی نیز تبدیل می‌شود.

آکوستیک کردن سقف‌های کشسان یک ابتکار عالی برای بهبود کیفیت صدا و کاهش نویز در فضاهای داخلی است. قیمت سقف کشسان آکوستیک متفاوت است و به عنوان سقف عایق صدا در عین زیبایی و خلاقیت کاربرد بسیار خوبی دارد. این فرایند با استفاده از مواد خاصی که قابلیت جذب صدا را دارند، انجام می‌شود. این مواد، هنگامی که بر روی سقف‌های کشسان نصب می‌شوند، می‌توانند اکو و صداهای ناخواسته را به شکل موثری کاهش دهند، بدین ترتیب ایجاد محیطی آرام و دارای کیفیت صوتی بالا را تضمین می‌کنند. استفاده از سقف‌های کشسان آکوستیک به ویژه در فضاهایی مانند سالن‌های کنفرانس، تئاترها، سینماها، استودیوهای ضبط و حتی محیط‌های آموزشی و رستوران‌ها ایده‌آل است، جایی که کنترل کیفیت صدا و کاهش پژواک از اهمیت بالایی برخوردار است. این تکنولوژی نه تنها به بهبود عملکرد صوتی کمک می‌کند بلکه به عنصری زیباشناسانه در طراحی داخلی نیز تبدیل می‌شود.

چرا سقف کشسان پارسیس انتخاب کنیم؟

پوششهای کشسان پارسیس با موارد مصرف بعنوان سقف کاذب وديوار پوش، امروزه در نزد طراحان و معماران بعنوان يک محصول انقلابی و دوست داشتنی کاربردی وسيع پيدا کرده است. سرعت اجرا،وزن کم سقف های کشسان پارسیس ،کارايی، زیبایی، تنوع و دوام از اصول مهم در طراحی داخلی می باشند و پارسیس توانسته است تمامی خواسته های مذکور را پاسخگو باشد.

موارد استفاده پوشش کشسان

سقف کشسان به دلیل تحمل بار زیاد علاوه بر سقف در موارد دیگری همچون دیوار، پانل های متحرک نمایشگاه، پخش کننده های نور و …. استفاده میشود . پوشش سقف های کشسان از ترکیبات غیر قابل اشتعال با ضخامت ۰.۰۴ تا ۰.۱میلیمترو با وزن ۱۸۰ گرم و تحمل بار ۲۰۰ کیلوگرم در هر متر مربع تشکیل شده است که قابلیت فرم پذیری نامحدودی به آن بخشیده

سقف‌های کشسان امکان ایجاد سیستم روشنایی منحصر به فردی را فراهم می‌کنند که این امکان را می‌دهد تا انواع مختلفی از سیستم‌های روشنایی مانند هالوژن، متال هالید، فیبر نوری و LCD را ادغام کنید. این سقف‌ها اجازه می‌دهند که سیستم‌های روشنایی در شکل‌های متنوعی چون مکعب، سه‌بعدی، هرمی، کروی و نورافکن طراحی شوند و با استفاده از پروژکتورها و دستگاه‌های نمایشی که دارای سیستم روشنایی در پس‌زمینه هستند، تجربه‌ای نوین از روشنایی را ارائه دهند. این طراحی‌ها نه تنها برای رنگ درمانی و نور درمانی مناسب هستند بلکه امکان نصب منابع روشنایی مختلف (از جمله چراغ‌های توکار و روکار، لوسترها)، دتکتورهای دود و دریچه‌های تهویه هوا را نیز بر روی سطح سقف به راحتی فراهم می‌آورند، بازگوکننده انعطاف‌پذیری و تطابق‌پذیری بی‌نظیر این نوع سقف‌ها با نیازهای مختلف نورپردازی است.

سقف‌های کشسان ویژگی‌های ضد آب و رطوبت قابل توجهی دارند که آن‌ها را گزینه‌ای ایده‌آل برای استفاده در محیط‌های مرطوب نظیر استخرها می‌سازد. این محصولات با داشتن مقاومت بالا در برابر رطوبت، مانعی موثر در برابر بخار و ذرات آب به شمار می‌آیند. علاوه بر این، سقف‌های کشسان در برابر صدمات ناشی از جریان شدید آب نیز مقاوم هستند، ویژگی‌هایی که آن‌ها را برای استفاده در فضاهای مرطوب به گزینه‌ای برجسته تبدیل می‌کنند.

از نظر محیط زیست و بازیافت نیز، سقف‌های کشسان مزایای قابل توجهی ارائه می‌دهند. آن‌ها بهینه‌سازی مصرف انرژی و همچنین کمترین مصرف ماده را در هنگام تولید تضمین می‌کنند، به طوری که برای ساخت ۱۰۰۰ مترمربع سقف کشسان، کمتر از ۱۸۰ کیلوگرم ماده نیاز است در حالی که برای چهارچوب و قالب سقف مشابه به ۵۰ مترمکعب چوب نیاز می‌باشد. این محصولات صد درصد قابل بازیافت بوده و توسط استانداردهای اروپایی و بین‌المللی تائید شده‌اند. از جنبه امنیتی، سبکی و وزن بسیار کم این محصولات سبب می‌شود تا در صورت وقوع حوادثی چون زلزله یا انفجار، خطری برای افراد یا اشیاء زیر آن‌ها ایجاد نکند. علاوه بر این، داشتن خصوصیت ضد حریق و کسب امتیاز M1، سقف‌های کشسان را به یک انتخاب امن و مطمئن مطابق با استانداردهای اروپایی و بین‌المللی تبدیل می‌کند.

تاریخچه سقف کشسان

باریسول یک نام تجاری است که متعلق به برندی فرانسوی می باشد که برای اولین بار در سال ۱۹۷۵ معرفی شد و به دلیل زیبایی و نو آورانه بودن، و همچنین به دلیل جلوه بسیار زیبا و همچنین اجرای سریع مورد توجه طراحان دکوراسیون قرار گرفت. اگر بخواهیم نگاهی به تاریخچه سقف کشسان بیاندازیم باریسول اولین شرکتی است که ابداع کننده این نوع شگفت انگیز سقف کشسان میباشد، به همین دلیل بعضی از معماران و مهندسان این نوع سقف کاذب را با نام باریسول میشناسند. در ادامه پیشنهاد میکنیم از سایت باریسول و سایر شرکت های متخصص در این زمینه دیدن فرمایید.

قیمت سقف کشسان

سقف کشسان از آن دسته از محصولاتی است که برای چندین دهه مورد استفاده قرار میگیرد . به همین دلیل منطقی است که یک بار برای همیشه سقف خود را با بهترین کیفیت و نصب حرفه ای انجام دهید. به طور کلی، به دلیل انتخاب طرح و نوع نورپردازی و زیر سازی نصب و … هزینه نصب سقف جدید را نمی توان از قبل تعیین کرد. علاوه بر این، باید پس از بازدید از محل و در نظر گرفتن نیازهای فردی کارفرما تهیه شود.

رنوزی دیزاین در خدمت شماست! ما هزینه های معقول سقف کشسان را ارائه می دهیم و آماده ایم تا هر ایده ای را در کوتاه ترین زمان اجرا کنیم.

سقف‌های کشسان دارای قابلیت جوش پذیری بی‌نظیری هستند که به آن‌ها امکان می‌دهد صفحاتی را با ابعاد نامحدود و بدون محدودیت در طراحی ایجاد کنند. این تکنولوژی قادر است فضاهایی تا ۸*۸ متر را به صورت یکپارچه پوشش دهد، با استفاده از پوشش‌های ویژه‌ای که می‌توانند به راحتی به یکدیگر جوش داده شوند، امکان پوشش دادن سطوح گسترده را فراهم می‌آورد. همچنین، قابلیت چاپ بر روی این پوشش‌ها امکان چاپ هر گونه تصویری با کیفیت بسیار بالا را می‌دهد، که این خود گزینه‌ای فوق‌العاده برای ایجاد دکوراسیون‌های شخصی و خلاقانه است.

از جنبه‌های دیگر، سقف‌های کشسان ویژگی‌های آنتی‌استاتیک و ضد باکتری دارند که جذب گرد و غبار و ذرات معلق در هوا را کاهش می‌دهد، این ویژگی‌ها آن‌ها را برای استفاده در فضاهای بهداشتی مانند اتاق‌های عمل و آزمایشگاه‌ها بسیار مناسب می‌سازد. قابلیت عبور و فیلتر کردن نور در نوع ترانسلوسید، به کارشناسان و طراحان این قدرت را می‌دهد که شخصیت فضاهای داخلی را با استفاده از نور و رنگ تغییر دهند، این تکنولوژی برای کاربردهای متنوعی از طراحی ویترین فروشگاه‌ها تا صحنه‌های تئاتر و سینما ایده‌آل است. علاوه بر این، تحمل بار تا سقف ۲۰۰ کیلوگرم در واحد سطح و مقاومت بالا در برابر ضربه، آن‌ها را به انتخابی مطمئن و پایدار برای محیط‌های گوناگون تبدیل می‌کند، ضمن اینکه محصولات سقف کشسان پارسیس با تنوع بالا در جنس، رنگ و بافت و همچنین سهولت نگهداری، جایگاه خود را به عنوان یک راه‌حل همه‌جانبه و کارآمد در صنعت ساختمان تثبیت کرده‌اند.

ضمانت سقف کشسان

ضمانت سقف کشسان

امروزه توجه به كيفيت كالا از مهمترين وظايف شركت ها است و گارانتی محصولات ضامن حفظ اين كيفيت است. شرکت PSC محصولات خود را با ۱۲ سال گارانتی شامل لبه های لاستیکی بر روی محصول ، ریل ها (ریل های منحنی سقف ، ریل های سقف ، جدا کننده های سقف) خطوط دوخت و تغییر رنگ ورق سقف باریسول عرضه میکند.

شرایط گارانتی :
تمامی قطعات ، تجهیزات و مواد استفاده شده در نصب سقف ها ، پوشش های کشسانی و تمامی خدمات شامل (نصب ورق سقف کشسان، ریل های سقف ، جدا کننده های سقف ، ریل های منحنی سقف ) توسط نماینده انحصاری شرکت پارسیس (رنوزی دیزاین) نصب و اجرا شده باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص گارانتی و خدمات مربوطه با ما تماس حاصل فرمایید.

مراحل اجرای سقف کشسان

پروفیل های زیرسازی اختصاصی

پروفیل های زیرسازی اختصاصی

پروفیل دیواری

پروفیل دیواری

پروفیل سقفی

پروفیل سقفی

جزئیات اجرایی جهت نصب تاسیسات

پروفیل های زیرسازی اختصاصی

سوالات متداول

سقف کشسان بعلت طول عمر بالا (بیش از ۵۰ سال) ، سبکی و زیبایی جایگزین مناسبی برای انواع سقفهای کاذب شده است.

سقف کشسان را می توان در هر مکان سرپوشیده ای از جمله منازل، اماکن تجاری، ورزشی ، مجتمع های رفاهی تفریحی، درمانی، بهداشتی، دکوراسیون های برنامه های تلویزیونی نصب کرد.

قیمت سقف کشسان براساس نوع پارچه PVC پرینتی، لاکر ، جیری ، مات و ترنسلوسید بر اساس متر مربع محاسبه میشود.

بله سقف کشسان پارسیس (رنوزی دیزاین) ۱۲ سال گارانتی دارد. جهت اطلاع از شرایط و قوانین به صفحه گارانتی مراجعه فرمایید.

جهت پر کردن فرم نمایندگی و اطلاع از شرایط به صفحه نمایندگی مراجعه فرمایید یا در صورت نیاز و مشاوره رایگان با شرکت تماس حاصل فرمایید.

سقف های کشسان نسخه ی برتر آسمان مجازی :  

سقف کشسان ، نوعی سقف کاذب معلق  با ساختاری انعطاف پذیر بوده با ضخامت کم (حدود 0.1 میلیمتر)، بسیار سبکتر از آسمان مجازی ، قابل اجرا در شکل ها و فرم های هندسی مختلف ، مقاوم در برابر رطوبت و مناسب جهت استفاده در سرویس بهداشتی ، حمام ، استخر ، آشپزخانه و دارای طرح ها و رنگ های متنوعی میباشد.  این سقف کاذب پارچه ای  از جنس PVC  که با سقف کاذب معمولی و یا تایل کناف ترکیب و طراحی میشود. سقف کاذب کشسان می تواند با تصاویر و اشکال مختلف با کیفیت خیلی بیشتر از آسمان مجازی  مطابق با سلیقه اشخاص طراحی و اجرا گردد. تصویر سقف های کششی  کاملا یک دست است و غیر مشبک است . پارچه های پی وی سی ضد آب و قابل شست و شو ، ضد گرد و غبار ، آنتی باکتریال ، ضد اشتعال و قابل جا به جایی است.

 

تفاوت حائز اهمیت دیگر آسمان مجازی و سقف باریسول یک پارچه بودن سقف کشسانی می باشد. در سقف باریسول  تصویر واقعی تری از آسمان مجازی میتوانید در فضای منزل، اداری، تجاری ، درمانی، ورزشی  و … خود داشته باشید

از سقف کششی به علت استفاده از پارچه کشسان PVC می توان  در فضاهای بزرگتری به صورت یکپارچه جهت طراحی و اجرا سقف کاذب استفاده نمود، در حالیکه به علت ماهیت شکنندگی متریال آسمان مجازی امکان ایجاد سقف کاذب  به صورت یکپارچه وجود ندارد .

 سقف کششی  علاوه بر چاپی ، براق، مات و نیمه شفاف در رنگ بندی های متفاوتی وجود دارد که امکان انتخاب بیشتری برای همه سلیقه ها نسبت به آسمان مجازی دارد.

در سقف های کشسانی در صورت بروز مشکل تاسیساتی زیر سقفها به راحتی میتوان آنهارا جدا و بعد از برطرف شدن مشکل مجدداً نصب کرد .

سقف کشسان ، نوعی سقف کاذب معلق با ساختاری انعطاف پذیر بوده با ضخامت کم (حدود 0.1 میلیمتر)، بسیار سبکتر از آسمان مجازی ، قابل اجرا در شکل ها و فرم های هندسی مختلف ، مقاوم در برابر رطوبت و مناسب جهت استفاده در سرویس بهداشتی ، حمام ، استخر ، آشپزخانه و دارای طرح ها و رنگ های متنوعی میباشد. این سقف کاذب پارچه ای از جنس PVC که با سقف کاذب معمولی و یا تایل کناف ترکیب و طراحی میشود. سقف کاذب کشسان می تواند با تصاویر و اشکال مختلف با کیفیت خیلی بیشتر از آسمان مجازی مطابق با سلیقه اشخاص طراحی و اجرا گردد. تصویر سقف های کششی کاملا یک دست است و غیر مشبک است . پارچه های پی وی سی ضد آب و قابل شست و شو ، ضد گرد و غبار ، آنتی باکتریال ، ضد اشتعال و قابل جا به جایی است.